معایب در توالت فرنگی،زمینی،روشویی

معایب در توالت فرنگی،زمینی،روشویی

معایب در توالت فرنگی،زمینی،روشویی ،اگاهی بیشتر در خرید لوازم بهداشتی ساختمان باعث می شود شما بهترین محصول را پیدا كنید. اما مهمترین قسمت از اگاهی شناخت نیاز خود می باشد بعد در مورد محصولات اینكه بدانید كیفیت مورد نظر طرح رنگ و …كدام ها هستند.

امروزه مشاهده می كنیم كه رقابت در محصولات  داخلی( چینی آلات بهداشتی ، كاشی و سرامیك، شیرالات و…) بیشتر بر سر قیمت پایین تر می باشد تا كیفیت آن.

برخی از مشكلاتی كه برای چینی آلات بهداشتی رخ می دهند:

1- جرم گرفتن و تغییر رنگ لعاب.

2- اسیب دیدن لعاب بعد از استفاده شویندها.

3- گرفتن خروجی و ایجاد ضعف در تخلیه ی فرنگی ها.

4- درست عمل نكردن مكانیزم فرنگی ها .

5- نبودن متلقات و لوازم فرنگی ها.

معایب در توالت فرنگی،زمینی،روشویی

آیا زیبایی باعث می شود شما كیفیت یك توالت زمینی یا فرنگی یا فولست كابین روشویی را فراموش كنید؟

درست است كه زیبایی بر اساس سیلقه شما، مهم ترین زمینه در خرید محصولات می باشد ولی همه چیز آن نیست زیرا اگر به طور مثال شما توالت فرنگی را بر اساس ظاهر انتخاب كنید و بعد ها دچار مشكل شود ، دیگر زیبایی آن به چشم شما نمی آید حتی ممكن است از آن متنفر شوید ، این اتفاق حتی ممكن است برای انتخاب بر اساس قیمت هم اتفاق بیوفتد مثلا اگر فولست كابین روشویی را شما بخاطر قیمت پایین آن تهیه كرده اید بعد از بروز مشكل با خودتان فكر می كنید كه ای كاش هزینه بیشتر كرده بودم و یك محصول با كیفیت را تهیه كرده بودم. چرا همیشه تجربه باید بعد از شكست به وجود بیاید.

 

منظور ما اصلا این نیست كه قیمت هر كالای كه بیشتر هست دلیل بر كیفیت بالای آن است.

2عدد توالت فرنگی را فرض كنید كه از لحاظ ظاهری خیلی شبیه هم هستند اما تولید كنندگانشان متفاوت هستند یكی برای كارخانجات معتبر و دیگر برای كارخانه ای بی نام. چطور می شود انقدر اختلاف قیمت داشته باشند ایا چیزی جز دستكاری در كیفت آن می تواند باشد.

ما به شما كمك خواهیم كرد كه بهترین محصول راتهیه كنید شما می توانید از ما در مورد تمام محصولات راهنمایی بگیرید. در مطالب بعدی به شما خواهیم گفت كه یك توالت فرنگی باید دارای چه مشخصه هایی باشد.

برای اطلاعات در زمینه لوازم بهداشتی ساختمان با ما در تماس باشین

 

بزرگی گفته سعی كن كاری كه می كنی بیشتر به نفعه دیگران باشد تا خودت ان وقت به درجه انسانیت می رسی.

مان نو

7 ایده تماشایی دکوراسیون حمام های معاصر و ویژگی آن

7 ایده تماشایی دکوراسیون حمام های معاصر و ویژگی آن

سبک معاصر سبکی داینامیک و پویا است به این معنی که دائما در حال تغییر است و به هیچ مدل خاصی محدود نیست. در گذشته طراحی به سبک معاصر تنها به اتاق نشیمن و اتاق خواب محدود بود، ولی امروزه طراحان از این سبک در دکوراسیون حمام نیز استفاده می کنند.

ادامه مطلب …

مطالب مهم درباره توالت فرنگی دیواری

مطالب مهم درباره توالت فرنگی دیواری

هر آنچه باید درباره توالت فرنگی دیواری بدانیم؟

( مطالب مهم درباره توالت فرنگی دیواری ) امروزه توالت فرنگی در بین مردم ایران همانند دیگر کشور ها محبوبیت زیادی پیدا کرده است. استفاده از توالت فرنگی مزایای متعددی از نظر عملی، کاربردی و در طراحی حمام دارد. اما ابتدا اجازه دهید در مورد جزئیات کلی آن بحث کنیم.

ادامه مطلب …

5 ایده بینظیر دكوراسیون داخلی حمام

5 ایده بی نظیر دکوراسیون داخلی حمام

5 ایده بینظیر دكوراسیون داخلی حمام این روزها طراحی و دکوراسیون حمام به اندازه دکوراسیون سالن پذیرایی و نشیمن خانه ها اهمیت زیادی دارد. دکوراسیون حمام ها به دلیل محدودیت فضا با المان های مختلف به ایده های خاص و بی نظیر برای طراحی نیاز دارد. توجه به متریال ،رنگ ها و در نظر گرفتن نیازهای افراد سبب ایجاد فضایی گرم و آرامش بخش شده و از این جهت انتخاب سبک مناسب با توجه به دکوراسیون کلی منزل و نیازهای افراد و امکانات موجود طراحی از اهمیت زیادی برخوردار است. حتی می توان در طراحی دکور حمام از ترکیب سبک ها و ایده های نو و هنرمندانه و لوکس بهره گرفت.

 

ادامه مطلب …

10ترفند در طراحی داخلی

10ترفند طراحی داخلی

10ترفند در طراحی داخلی حمام و سرویس بهداشتی کوچک

سرویس بهداشتی: کمبود فضا و نبودن جایی برای نگهداری از ابزار و وسایل در سرویس بهداشتی کوچک، دغدغه تعداد زیادی از ماست که در خانه های کوچک زندگی می کنیم و به هر دلیلی امکان نقل مکان به جایی بزرگتر را نداریم. این مشکل با کمی خلاقیت قابل حل است و راه حل های آن حتی می تواند در برخی اوقات به زیبا تر شدن دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی خانه شما کمک کند.

ادامه مطلب …

نكات مهم درباره توالت ايراني،فرنگي

نكات مهم درباره توالت ايراني،فرنگي
به تازگي ديده مي شود وسيله هايي را براي تبديل توالت فرنگي به ايراني ساخته اند تا در مكان هايي حتي خارج از فرهنگ استفاده از توالت ايراني ، مردم از اين توالت استفاده كنند تا از معايب و عوارض توالت هاي فرنگي در أمان بمانند!
بياييد ابتدا به مقايسه نحوه قرار گرفتن و وضعيت دفع در هر دو توالت بپردازيم:
در هنگام استفاده از توالت ايراني يا توالت شرقي يا توالت آسيايي ، ماهيچه هاي ران و عضله شكن به قسمت فراخ روده بزرگ ( سيگموئيد ) فشار مي آورد و اگر وزن بر روي پاي چپ بأشد در حداقل زمان فضولات دفعي خارج ميگردد.
فقط در حالت فشار به سيگموئيد است كه روده به طور كامل تخليه مي شود و حتي از انتهاي طحال تا انتهاي مخرج به يكباره دفع صورت ميگيرد و فرد احساس سبكي و راحتي مي كند و اين سنگيني روي مثانه هم فشار آورده و آن را هم تخليه مي كند.

ادامه مطلب …

,

کفپوش ها و آنچه باید در مورد هر نوع آنها بدانیم

انواع کفپوش

در این مقاله می خواهیم انواع کفپوش برای محیط های مختلف یک ساختمان و ویژگی های آنها را برشماریم. مسلماً هر محیط ساخت و ساز کف دارد و برای پوشاندن مساحت آن کفپوش مناسب همان محیط لازم است.

انواع کفپوش مناسب ساختمان و بنا شامل:

  1. سنگ
  2. سرامیک
  3. پارکت
  4. لمینت
  5. موزائیک

ادامه مطلب …

,

آشنایی با انواع سرامیک و کفپوش های سنگی در 5 دقیقه

انواع کفپوش

در ادامه مقالات راجع به ساختمان و مصالح مورد استفاده، این بار به سرامیک و کفپوش های سنگی مورد استفاده می پرازیم.

به موادی (معمولاً جامد) که بخش عمده تشکیل‌دهنده آن‌ها غیرفلزی و غیرآلی باشد، سرامیک گفته می‌شود. همچنین بر اساس برخی تعاریف، از نظر شیمیایی به موادی که از مخلوط خاک رس با ماسه و فلدسپات در دمای زیاد تشکیل شده و به صورت توده‌ای شیشه مانند درمی‌آیند و نیز تقریباً گداز ناپذیر و غیر حلال و بسیار سخت هستند، سرامیک گفته می‌شود.  این تعریف نه‌تنها سفالینه‌ها، پُرسِلان (چینی)، دیرگدازها، محصولات رسی سازه‌ای، ساینده‌ها، سیمان و شیشه را در بر می‌گیرد، بلکه شامل آهن‌رباهای سرامیکی، لعاب‌ها، فِرّوالکتریک‌ها، شیشه-سرامیک‌ها، سوخت‌های هسته‌ای … نیز می‌شود.

ادامه مطلب …

مشخصات انواع توالت فرنگی

مشخصات انواع توالت فرنگی

مشخصات انواع توالت فرنگی

 

فرهنگ استفاده از توالت فرنگی که از کشور های غربی وارد کشورمان شده و این روز ها طرف داران زیادی پیدا کرده است ، دلیل های آن را می توان به شکل ظاهری زیبا تر ، استفاده راحت، نداشتن بوی نا مطبوع ، بهداشت و رفع مشکلاتی از قبیل درد های در زانو و کمر شمرد.کشور عزیزمان در حال حاظر یکی از چند کشور قدرتمند تولید کننده های توالت فرنگی می باشد.

ادامه مطلب …

,

راهنمایی انتخاب كاشی و سرامیك

راهنمایی انتخاب كاشی و سرامیك

 

  • نگهداری و نصب کاشی و سرامیک

راهنمایی انتخاب كاشی و سرامیك ، ما به شما این است كه در هنگام انتخاب کاشی باید دقت کنیم که کاشی انتخابی ما برای محیطی که می‌خواهیم از آن در آن استفاده کنیم مناسب باشد. به عنوان مثال استفاده از کاشی با سطح صیقلی برای کف به دلیل لغزنده بودن مناسب نیست و استفاده از کاشی با جذب آب بالا برای محیط بیرون ساختمان صحیح نیست. انواع اصلی کاشی برای نصب در مناطق مختلف خانه عبارتند است:

ادامه مطلب …