توالت فرنگی دیواری (جدیدترین مدل های توالت فرنگی دیواری تاشو و ثابت)

امروزه با مشخص شدن مزایای توالت فرنگی این وسیله از محبوبیت بسیاری بین عموم مردم مخصوصاً سالمندان و افراد دارای بیماری‌های خاص برخوردار شده است. همچنین اگر سرویس بهداشتی شما از فضای کافی برخوردار نیست استفاده از توالت فرنگی دیواری می‌تواند بسیار کارآمد باشد. امروزه توالت فرنگی‌ها در طرح و اشکال و انواع مختلف باقابلیت‌ها و امکانات متفاوتی وجود دارند.

توالت فرنگی‌های قدیمی اکثراً به‌صورت توالت فرنگی زمینی بودند. این نوع از توالت فرنگی‌ها باید حتماً روی زمین نصب می‌شدند؛ اما امروزه به دلیل اینکه معمولاً سرویس بهداشتی‌ها از فضای کمتری برخوردار هستند بهترین گزینه در این حالت می‌تواند استفاده از توالت فرنگی دیواری باشد.

توالت فرنگی دیواری چیست و چه مزایایی دارد؟

ویژگی بارز توالت فرنگی دیواری که آن‌ها را از توالت‌های زمینی متمایز می‌کند، مخفی بودن مخزن آب در پشت دیوار است که باعث می‌شود این نوع توالت فرنگی از طراحی و زیبایی بیشتری برخوردار باشد. کاسه توالت فرنگی در این مدل به دیوار نصب می‌شود و لوله‌کشی به مخزن آب داخل دیوار متصل می‌شود.

سؤالات متداول مشتریان هنگام خرید توالت فرنگی دیواری

  1. هنگام خرید توالت فرنگی دیواری به چه عناصری باید توجه کنید؟
  2. مزایای استفاده از توالت فرنگی دیواری چیست؟
  3. جدیدترین مدل‌های توالت فرنگی چیست؟

هنگام خرید توالت فرنگی دیواری به چه عناصری باید توجه کنید؟

بسیاری از مدل‌های توالت فرنگی دیواری دارای گواهینامه استاندارد است. استاندارد به این معنی است که به محافظت از محیط‌زیست و صرفه‌جویی در مصرف آب کمک می‌کند. این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد مصرف آب را کاهش داده و در هزینه‌های آب خود صرفه‌جویی کنید.

توالت فرنگی دیواری باید توسط یک متخصص نصب شود. به یاد داشته باشید که توالت فرنگی دیواری باید به‌درستی به دیوار محکم شود تا شل نشود.

توجه داشته باشید که توالت فرنگی دیواری برای حمایت از مخازن به دیواره‌های ضخیم‌تری احتیاج دارد.

مزایای استفاده از توالت فرنگی دیواری چیست؟

  • از مزایای اصلی استفاده از توالت فرنگی دیواری، میزان فضایی است که می‌توانید صرفه‌جویی کنید. ازنظر فنی، بزرگ‌تر و کوچک‌تر از توالت‌های زمینی نیستند، اما چون مخزن در داخل دیوار نصب‌شده است، با کارایی بیشتری طراحی می‌شوند. ازآنجاکه فضای کمتری اشغال می‌کنند، فضای بیشتری برای نصب وسایل دیگر مانند قفسه‌ها یا کابینت روشویی دارید.
  • تمیز کردن توالت‌های دیواری آسان‌تر است؛ چراکه فضای زیر آن را به‌راحتی می‌توان تمیز کرد و ازآنجاکه مخزن در دیواره است شما فقط یک قطعه اصلی (کاسه) را برای تمیز کردن دارید و کمتر گوشه و شکاف برای جمع شدن گردوغبار و خاک وجود دارد.
  • اگر صدای زیاد توالت فرنگی چیزی است که شمارا آزار می‌دهد، توالت فرنگی دیواری انتخاب خوبی است. ازآنجاکه مخزن درون دیوار است، صدای پر شدن مجدد آن پس از هر بار شستشو بسیار کم است.
  • ارتفاع توالت فرنگی دیواری به‌راحتی قابل تنظیم است. به دلیل برخورداری از پایه‌های ثابت می‌توانید ارتفاع توالت فرنگی خود را هرگونه ای که راحت هستید تنظیم بکنید.
  • پنهان شدن مخزن آب توالت فرنگی دیواری در دیوار به بزرگ‌تر نشان دادن سرویس بهداشتی شما کمک می‌کند.

جدیدترین مدل توالت فرنگی چیست؟

چرا توالت فرنگی مان نو؟

از بهترین مدل‌های توالت فرنگی می‌توان به توالت فرنگی دیواری گلسار مدل پلاتوس، توالت فرنگی دیواری گلسار مدل پارمیس، توالت فرنگی دیواری گلسار مدل پارمیس، توالت فرنگی دیواری گلسار مدل اورلاند، توالت فرنگی دیواری گلسار مدل اورلاند، توالت فرنگی اورینت، توالت فرنگی دیواری گلسار مدل آستر و توالت فرنگی دیواری گلسار مدل اورینت اشاره نمود.

توالت فرنگی‌های دیواری مان نو اکثراً ازنظر ظاهری بسیار زیبا و باکیفیت بالا و لعاب آنت باكتریال هستند. این لعاب آنتی باکتریال باعث می‌شود توالت فرنگی دیواری شما همچنان بعد از سال‌ها استفاده زیبایی و سفید خود را حفظ کند

همچنین مدل‌های جدیدتر این نوع توالت از نوع تخلیه مكشی (واش دان) می‌باشد كه تخلیه را قوی‌تر و سریع‌تر انجام می‌دهد.

نمایش دادن همه 5 نتیجه

preloader