اینستاگرام آپارات یوتیوب

مزایا و معایب توالت فرنگی دیواری (وال هنگ)

جمعه, 27 فروردین 1400

11580 نفر 0 نظر
مزایا و معایب توالت فرنگی دیواری (وال هنگ)

هر خانه ای به توالت فرنگی نیاز دارد. زیباترین وسایل نیست، اما هیچ حمامی نیز بدون آن کامل نمی شود. توالت فرنگی دیواری نسبت به توالت فرنگی نصب شده روی کف سبکی مدرن تر و مینیمال تر دارد، فضای کمتری در حمام را اشغال می کنند و زیبایی و تمیزی را به فضا می بخشد. اگر گشتی در بازار یا سایت های مجازی بزنید، توالت فرنگی های دیواری در طرح، شکل و رنگ های مختلف مشاهده خواهید کرد که شما را شگفت زده می کند. توالت فرنگی گلسار از بهترین برندهای ایرانی است. بنابراین ارزش دارد تا با یک انتخاب مناسب دکوراسیون حمام خود را زیبا، مدرن و مجهز کنید. اگر با توالت فرنگی دیواری آشنایی ندارید با ما در این مطلب از مان نو همراه شوید و از معایب توالت فرنگی دیواری تاشو و مزایای آن مطلع شوید.

 

توالت فرنگی دیواری خوبه؟

 

توالت فرنگی دیواری خوبه؟

برای پاسخ به سوال توالت فرنگی دیواری خوبه یا نه، باید بگویم توالت فرنگی تاشو بر روی دیوار نصب می شود، جای کمی اشغال کرده و نظافت آن بسیار آسان است. اگر می خواهید که بعد از بازسازی، حمام شما ظاهری مدرن تر و شیک داشته باشد، پیشنهاد می کنیم به دنبال توالت فرنگی دیواری بروید. لوازم جانبی مدرن، جلوه ای لوکس در فضا ایجاد می کنند و در نتیجه دکوراسیون کلی خانه شما را بهبود می بخشند. اما، اگر دیوارهای حمام شما از مقاومت کافی برخوردار نیستند، بهتر است به توالت های معمولی و کف نصب شده بسنده کنید.

 

معایب توالت فرنگی دیواری

 

1. قیمت بالا

البته که برای هر زیبایی باید هزینه ی بیشتری پرداخت کرد و از معایب توالت فرنگی تاشو، قیمت بالای آن است. از انجا که توالت فرنگی مدرن دیواری جزو اقلام خاص می باشد نسبت به توالت فرنگی سنتی قیمت بالاتری دارند، البته هزینه نصب را نیز اضافه کنید.

 

2. خطرات نصب ضعیف

توالت فرنگی دیواری در صورت عدم نصب صحیح به مرور زمان می توانند به مرور از دیوار خارج شوند. بنابراین بهتر است برای نصب انها از افراد متخصص کمک بگیرید و ضمن مشاوره با انها لوازم جانبی با کیفیت خریداری فرمایید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

 

معایب وال هنگ

 

3. نصب و تعمیر مشکل

نصب و تعمیر سخت از معایب وال هنگ می باشد بنابراین بهتر است قبل از هر انتخابی از محکم بودن دیوار حمام خود مطمئن شوید. زیرا اگر دیوار حمام شما مقاومت کافی را نداشته باشد به مرور ممکن است توالت فرنگی از دیوار جدا شده و مشکل ساز شود. علاوه این در نظر داشته باشید که آنها به تنظیمات مداوم نیاز دارند و تعمیرات انها به راحتی امکان پذیر نیست و باید از افراد متخصص کمک گرفته شود.

 

مزایای توالت فرنگی دیواری

 

 

مزایای توالت فرنگی دیواری

 

1. ظاهر زیبا و شیک

تصور کنید یک توالت فرنگی از دیوار شناور است! به نظر جذاب می رسد. یک توالت فرنگی دیواری به اندازه ای شیک است که بتواند دکوراسیون حمام شما را زیباتر نشان بدهد. یک توالت فرنگی دیواری بزرگ یا کوچک شیک به حمام شما جلوه ای مدرن و معاصر می بخشد.

 

2. صرفه جویی در فضا

این مدل توالت فرنگی به دلیل نصب به دیوار جای کمی را اشغال کرده و باعث صرفه جویی زیادی در فضای کف سرویس بهداشتی شما نیز می شود. توالت فرنگی دیواری چند اینچ بالاتر از کف نصب می شود و شما می توانید تصمیم بگیرید که توالت فرنگی را در چه ارتفاعی نصب کنید تا برای شما و افراد خانواده راحت تر باشد.

نکته: توالت فرنگی دیواری به دلیل اینکه فضای کمی را اشغال می کند بهترین گزینه برای حمام و سرویس بهداشتی های کوچک می باشد. زیرا علاوه بر زیبایی، فضا را نیز بزرگتر نشان می دهند.

 

معایب توالت فرنگی دیواری

 

3. نظافت آسان و راحت

فضای خالی زیر توالت فرنگی این امکان را به شما می دهد تا براحتی بتوانید سرویس بهداشتی خود را تمیز کنید.

 

4. طراحی در اشکال و اندازه های مختلف

شما بسته به سلیقه و نیاز خود طراحی و گزینه های زیادی برای انتخاب دارید. توالت فرنگی دیواری در اشکال و اندازه های مختلف طراحی شده اند، بسیار زیبا به نظر می رسند و به قدری شیک هستند که می توانند توجه هر کسی را به خود جلب کنند.

 

5. مخزن پنهان آب

شاید بتوانیم بگوییم که مهمترین مزیت توالت فرنگی دیواری نسبت به مدل های کف در این است که مخزن آب آن در پشت دیوار پنهان است و به همین دلیل حمام شما زیباتر دیده می شود.

 

معایب توالت فرنگی تاشو

 

اشتراک گذاری

نظرات (0)

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال دیدگاه شما با موفقیت انجام شد
نام و دیدگاه خود را وارد کنید