اینستاگرام آپارات یوتیوب

توالت فرنگی گلسار

توالت فرنگی گلسار یکی بهترین و شناخته شده ترین برندهای توالت فرنگی می باشد. مدل های توالت فرنگی گلسار تنوع بالایی دارند و در انواع طرح‌های مدرن و کلاسیک به بازار عرضه می‌شوند. ظاهر بسیار زیبا ، کیفیت بالا و لعاب آنتی باكتریال از ویژگیهای مهم این محصول می باشد. لعاب آنتی باکتریال باعث می‌شود توالت فرنگی شما همچنان بعد از سال‌ها استفاده زیبایی و سفید خود را حفظ کند. همچنین مدل‌های جدیدتر این نوع توالت فرنگی از نوع تخلیه مكشی (واش دان) می‌باشد كه تخلیه را قوی‌تر و سریع‌تر انجام می‌دهد.

توالت فرنگی گلسار مدل پلاتوس +

توالت فرنگی گلسار مدل پلاتوس

7,940,000 تومان

6,750,000 تومان

توالت فرنگی گلسار مدل یونیک +

توالت فرنگی گلسار مدل یونیک

7,289,700 تومان

6,200,000 تومان

توالت فرنگی گلسار مدل دایموند +

توالت فرنگی گلسار مدل دایموند

6,682,800 تومان

5,690,000 تومان

توالت فرنگی گلسار مدل کلین +

توالت فرنگی گلسار مدل کلین

5,826,100 تومان

4,960,000 تومان

توالت فرنگی گلسار مدل الگانت +

توالت فرنگی گلسار مدل الگانت

7,118,500 تومان

6,050,000 تومان

توالت فرنگی گلسار مدل وینر +

توالت فرنگی گلسار مدل وینر

6,898,000 تومان

5,870,000 تومان

توالت فرنگی گلسار مدل رومنس +

توالت فرنگی گلسار مدل رومنس

7,797,400 تومان

6,630,000 تومان

توالت فرنگی گلسار مدل آلتو +

توالت فرنگی گلسار مدل آلتو

7,674,000 تومان

6,530,000 تومان

توالت فرنگی گلسار مدل اورلاند +

توالت فرنگی گلسار مدل اورلاند

5,753,200 تومان

4,900,000 تومان

توالت فرنگی گلسار مدل لیونا +

توالت فرنگی گلسار مدل لیونا

5,753,200 تومان

4,900,000 تومان

توالت فرنگی گلسار مدل پارمیس +

توالت فرنگی گلسار مدل پارمیس

5,583,700 تومان

4,760,000 تومان

توالت فرنگی گلسار مدل هلیا 60 +

توالت فرنگی گلسار مدل هلیا 60

5,455,200 تومان

4,640,000 تومان

توالت فرنگی گلسار مدل مارانتا +

توالت فرنگی گلسار مدل مارانتا

5,050,700 تومان

4,300,000 تومان

توالت فرنگی گلسار مدل آستر +

توالت فرنگی گلسار مدل آستر

6,871,000 تومان

5,850,000 تومان

معیارهای انتخاب بهترین توالت فرنگی ؟

توالت فرنگی یک وسیله ضروری در سرویس بهداشتی منزل محسوب می شود و برخلاف تصور برخی از افراد، انتخاب و خرید آنها اصلا کار ساده و پیش پا افتاده ای نیست . توالت ها و به خصوص توالت های فرنگی باید به خوبی استاندارد باشند زیرا در غیر این صورت با مشکلات بهداشتی و ساختمانی بسیاری مواجه  خواهید شد. بنابراین لازم است که در هنگام خرید معیارهایی از قبیل کیفیت لعاب ، عدم موج دار بودن لعاب ، عدم وجود ترک‌ روی بدنه لعاب ، بهداشتی‌بودن قطعات ، سهولت نصب و لوازم جانبی ، سیستم تخلیه ، اندازه آکس ، اندازه خروجی ، سیستم فلاش ، نوع درب نشیمن ، بیده داخلی ، خدمات پس از فروش و ... را حتما در نظر بگیرید.

بهترین مدل توالت فرنگی گلسار کدام است؟

تنوع گسترده مدل های توالت فرنگی گلسار یکی از امتیازات ویژه این برند محسوب می شود ولی در مورد بهترین مدل های توالت فرنگی گلسار باید بگویم که مدل های پلاتوس، وینر ، پارمیس پلاس، دیاموند و کلین در صدر لیست بهترین مدل ها قرار می گیرند زیرا از قویترین سیستم  نوع تخلیه برخوردار هستند.

انواع توالت فرنگی زمینی

توالت فرنگی زمینی به مدلی گفته می شود که کاسه توالت بر روی زمین قرار می گیرد و در دو نوع توالت فرنگی یک تکه و دو تکه در بازار موجود می باشد. بیشتر مدل های توالت فرنگی زمینی، شکل بیضی مانند دارند اما اخیرا مدل های جدیدتر این محصول به شکل مستطیل به بازار عرضه شده که به دلیل شکل ارگونومیک خود، بسیار زیبا بوده و برای دکوراسیون لوکس خانه های مدرن بسیار مناسب می باشد.

1. توالت‌فرنگی زمینی یک تکه

توالت‌فرنگی یک‌تکه یا مخزن سرخود، همانطور که از نامش پیداست ساختاری یکپارچه دارد و کاسه و مخزن توالت به‌ یکدیگر متصل هستند. اگرچه قیمت توالت فرنگی یک تکه از دو تکه بالاتر است ولی به دلیل نظافت آسان تر و بهداشتی بودن به نظر می رسد ارزش سرمایه گذاری راداشته باشد.

2. توالت‌فرنگی زمینی دوتکه

در این مدل توالت فرنگی، مخزن و کاسه از هم جدا هستند و از نظر اقتصای مقرون به صرفه می باشند. در گذشته توالت‌ فرنگی‌‌ دوتکه رواج بیشتری داشت اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تولید مدل‌های جدیدتر که زیبایی و کارایی بیشتری دارند، این نوع  توالت فرنگی دیگر محبوبیت قبل را ندارد. هرچند که به دلیل قیمت مناسب هنوز افرادی هستند که برای هزینه کمتر این مدل را ترجیح می دهند. بزرگترین عیب توالت فرنگی دوتکه، نظافت دشوار و تجمع آلودگی در کاسه می باشد که به دلیل وجود درزی است که بر روی محل ‌نصب مخزن بر روی کاسه وجود دارد.

توالت فرنگی دیواری

انواع توالت فرنگی دیواری همانطور که از اسمش پیداست بر روی دیوار نصب می شود و نسبت به توالت فرنگی زمینی سبکی مدرن تر و مینیمال تر دارد. این محصول به عنوان بهترین مدل توالت فرنگی فضای کمتری در حمام را اشغال می کند، زیبایی و تمیزی را به فضا می بخشد و نظافت آن بسیار آسان است. اگر می خواهید که بعد از بازسازی، حمام شما ظاهری مدرن تر و شیک داشته باشد، پیشنهاد می کنیم به دنبال بهترین توالت فرنگی دیواری بروید. لوازم جانبی مدرن، جلوه ای لوکس در فضا ایجاد می کنند و در نتیجه دکوراسیون کلی خانه شما را بهبود می بخشند.

مزایای توالت فرنگی دیواری

1. فضای کمی را اشغال می کند.

از مزایای اصلی استفاده از توالت فرنگی دیواری، میزان فضایی است که می‌توانید صرفه‌جویی کنید. ازنظر فنی، بزرگ‌تر و کوچک‌تر از توالت‌های زمینی نیستند، اما چون مخزن در داخل دیوار نصب‌شده است، با کارایی بیشتری طراحی می‌شوند. ازآنجاکه فضای کمتری اشغال می‌کنند، فضای بیشتری برای نصب وسایل دیگر مانند قفسه‌ها یا کابینت روشویی دارید.

2. تمیز کردن آنها آسان است.

تمیز کردن توالت‌های دیواری آسان‌تر است؛ چراکه فضای زیر آن را به‌راحتی می‌توان تمیز کرد و ازآنجاکه مخزن در دیواره است شما فقط یک قطعه اصلی (کاسه) را برای تمیز کردن دارید و کمتر گوشه و شکاف برای جمع شدن گردوغبار و خاک وجود دارد.

3. صدای کمی تولید می کند.

اگر صدای زیاد توالت فرنگی چیزی است که شمارا آزار می‌دهد، توالت فرنگی دیواری انتخاب خوبی است. ازآنجاکه مخزن درون دیوار است، صدای پر شدن مجدد آن پس از هر بار شستشو بسیار کم است.

4. ارتفاع آن قابل تنظیم است.

ارتفاع توالت فرنگی دیواری به‌راحتی قابل تنظیم است. به دلیل برخورداری از پایه‌های ثابت می‌توانید ارتفاع توالت فرنگی خود را هرگونه ای که راحت هستید تنظیم بکنید.

5. مخزن آب در پشت دیوار پنهان است.

ویژگی بارز توالت فرنگی دیواری که آن‌ها را از توالت‌های زمینی متمایز می‌کند، مخفی بودن مخزن آب در پشت دیوار است که باعث می‌شود این نوع توالت فرنگی از طراحی و زیبایی بیشتری برخوردار باشد. کاسه توالت فرنگی در این مدل به دیوار نصب می‌شود و لوله‌کشی به مخزن آب داخل دیوار متصل می‌شود. مخفی بودن مخزن آب توالت فرنگی دیواری به بزرگ‌تر نشان دادن سرویس بهداشتی شما کمک می‌کند

راهنمای خرید توالت فرنگی

در خرید توالت فرنگی زمینی علاوه بر رنگ و هزینه، عواملی چون سیستم تخلیه، آکس تخلیه، سیستم فلاش و بیده داخلی نیز اهمیت زیادی دارند. میزان مصرف آب و مکانیزم فلاش دو عاملی هستند که قیمت دستشویی فرنگی را تعیین می‌کنند. توالت‌فرنگی در انواع مختلفی در بازار موجود می باشد. بهترین نوع توالت فرنگی، محصولی است که مصرف‌ آب کمی دارد و آب را با فشار بیشتری به کاسه توالت‌فرنگی وارد می‌کند. نوع درب نیز از عواملی است در هنگام خرید باید در نظر بگیرید. درب توالت فرنگی در بازار به صورت معمولی یا آرام بند می باشند. مدل هایی از توالت فرنگی زمینی که به درب آرام بند مجهز هستند، از بسته شدن ناگهانی درب جلوگیری کرده و با صدایی بسیار کم بسته می شود.

توجه داشته باشید که توالت فرنگی دیواری برای حمایت از مخازن به دیواره‌های ضخیم‌تری احتیاج دارد. توالت فرنگی دیواری باید توسط یک متخصص نصب شودزیرا اگر به‌درستی به دیوار محکم نشود در طول زمان شل شده و مشکل ساز می شود.

بهترین برند توالت فرنگی

امروزه برند های مختلفی از توالت‌فرنگی مانند مروارید ، گلسار فارس ، آرمیتاژ ، آماتیس ، پارس سرام ، چینی کرد و لوتوس در بازار جهت خرید وجود دارند. اما برند گلسار یکی بهترین و شناخته شده ترین برندهای توالت فرنگی می باشد. مدل های توالت فرنگی گلسار تنوع بالایی دارند و در انواع طرح‌های مدرن و کلاسیک به بازار عرضه می‌شوند. ظاهر بسیار زیبا ، کیفیت بالا و لعاب آنتی باكتریال از ویژگیهای مهم این محصول می باشد. لعاب آنتی باکتریال باعث می‌شود توالت فرنگی دیواری شما همچنان بعد از سال‌ها استفاده زیبایی و سفید خود را حفظ کند. همچنین مدل‌های جدیدتر این نوع توالت از نوع تخلیه مكشی (واش دان) می‌باشد كه تخلیه را قوی‌تر و سریع‌تر انجام می‌دهد.

قیمت انواع توالت فرنگی

توالت فرنگی دیواری نسبت به مدل زمینی قیمت خیلی بالاتری دارد. جدا از نوع توالت فرنگی، فاکتورهای زیاد دیگری نیز در قیمت توالت فرنگی تاثیر می گذارد. به طور کلی نوع سیستم تخلیه، مکانیزم فلاش و درجه توالت فرنگی بیشترین تاثیر را در قیمت این محصول می گذارند. عامل دیگری که در قیمت توالت فرنگی موثر است، درجه آن است. توالت فرنگی در مدل های مختلف درجه 1، 2 و 3 در بازار موجود می باشد که تفاوت آنها در شفافیت لعاب است. در مدل درجه 1، لعاب بسیار شفاف بوده و هیچ موجی در آن دیده نمی شود ولی به ترتیب در درجه های پایینتر از کیفیت لعاب کاسته شده و زبر به نظر می رسد.