اینستاگرام آپارات یوتیوب

توالت فرنگی پرشیا سرام

توالت فرنگی پرشیا سرام به دلیل کیفیت خوب و قیمت مناسب از بهترین محصولات بازار محسوب می شود. در این صفحه لیست قیمت انواع توالت فرنگی پرشیا سرام را مشاهده می‌کنید. این لیست شامل قیمت مصرف کننده و قیمت ویژه در فروشگاه اینترنتی مان نو می باشد.

توالت فرنگی پرشیاسرام رایمون +

توالت فرنگی پرشیاسرام رایمون

4,942,000 تومان

4,000,000 تومان

توالت فرنگی پرشیاسرام آوا +

توالت فرنگی پرشیاسرام آوا

4,710,000 تومان

3,770,000 تومان

توالت فرنگی پرشیاسرام سلنا +

توالت فرنگی پرشیاسرام سلنا

4,413,000 تومان

3,540,000 تومان

توالت فرنگی پرشیاسرام آترا +

توالت فرنگی پرشیاسرام آترا

4,111,000 تومان

3,290,000 تومان

توالت فرنگی پرشیا سرام به دلیل کیفیت خوب و قیمت مناسب از بهترین محصولات بازار محسوب می شود. این محصول با استفاده از بهترين مواد اوليه و لعاب، با آميزه اي از تکنيک و هنر در انواع زمینی یک تکه، دو تکه، وال هنگ یا دیواری و بیده دار تولید و به بازار عرضه می شود. 

قیمت توالت فرنگی پرشیا سرام

قیمت انواع توالت فرنگی پرشیا متنوع است و عوامل مختلفی مانند ابعاد و اندازه توالت فرنگی، طرح و شکل، نوع سیستم تخلیه و ضخامت لعاب بر روی قیمت توالت فرنگی تاثیر می گذارد.  شما می‌توانید با توجه به بودجه و نیاز خود مدل مناسبتان را انتخاب کنید.

خرید توالت فرنگی پرشیا سرام

پرشیا سرام توالت فرنگی های خود را با کیفیت عالی و در انواع یک تکه، دو تکه، وال هنگ و بیده دار تولید می کند و یکی از بهترین برندهای بازار محسوب می شود. شما می توانید در فروشگاه اینترنتی مان نو و همین صفحه، آخرین لیست قیمت توالت فرنگی پرشیا سرام را با بیشترین تخفیف مشاهده و خرید نمایید. پیشنهاد می کنیم برای اینکه از خرید خود رضایت کامل داشته باشید، حتما قبل از انتخاب محصول مورد نظر خود به سایز آکس محل نصب توالت فرنگی، نوع توالت فرنگی و سیستم تخلیه آن توجه کنید.