اینستاگرام آپارات یوتیوب

توالت فرنگی چینی کرد

توالت فرنگی چینی کرد که از نظر جنس و کیفیت در لیست بهترین توالت فرنگی های ایرانی قرار می گیرد در در دو نوع وال‌هنگ و منوبلاک تولید می‌شود. قیمت توالت فرنگی چینی کرد نسبت به مدل های وارداتی بسیار مناسب است. سایز آکس، نوع توالت فرنگی و سیستم تخلیه از نکات مهمی است که در هنگام انتخاب و برای خرید توالت فرنگی چینی کرد باید به آن توجه کنید.

توالت فرنگی چینی کرد از بهترین برندهای موجود در بازار می باشد که از نظر کیفیت قطعات، سهولت نصب و سیستم تخلیه همانند برندهای معروف خارجی دارای کیفیت بسیار خوبی است. این محصولات در دو مدل وال هنگ و منوبلاک با رعایت اصول و مطابق با استاندار های جهانی تولید می شوند. توالت فرنگی های وال‌هنگ به دیوار متصل شده و معمولاً مخرن آب آنها داخل دیوار قرار می گیرد. این محصولات برای فضاهای محدود بهترین گزینه می باشند. توالت فرنگی های منوبلاک که بسیار متنوع هستند، روی زمین قرار می‌گیرند و با مخزن آبشان ساختار یک‌تکّه دارند. در تمامی این محصولات از سیستم فلاش دو زمانه استفاده شده و همچنینی مخزن آب نیز با ظرفیت 3 تا 6 لیتر طراحی شده است. برند چینی کرد توالت فرنگی هایی با آکس 12 الی 30 سانتی متر تولید می کند. این ویژگی باعث می شود تا حتی مشتریانی که فضای کمی برای نصب توالت فرنگی دارند نیز محدودیتی برای خرید نداشته باشند.

ویژگی های توالت فرنگی چینی کرد

 • طراحی زیبا و شیک
 • رنگ سفید
 • درب آرام بند
 • تمیز کردن راحت به دلیل نداشتن گوشه و درز
 • دارای سه سال گارانتی بدنه و شش ماه گارانتی مکانیزم 

سیستم تخلیه توالت فرنگی چینی کرد

توالت‌های فرنگی های چینی کرد از نظر سیستم تخلیه با هم متفاوت هستند که در ادامه به بررسی انواع سیستم تخلیه می پردازیم.

1. سیستم تخلیۀ ریزشی

در توالت فرنگی های چینی کرد با سیستم تخلیه ریزشی، آب از مخزن پشت فرنگی به لبه‌های درونی کاسه هدایت و سپس از سوراخ‌هایی، که در فواصل مشخص ایجاد شده، خارج می‌شود.

2. سیستم تخلیۀ گردابی

در توالت فرنگی هایی با سیستم تخلیۀ گردابی آب از طریق مجرای مخزن پشت فرنگی به درون بدنۀ نشیمنگاه توالت فرنگی هدایت و سپس وارد کاسه فرنگی می‌شود و با چرخش و گردابی که درون کاسه ایجاد می‌کند عمل شست و شو را انجام می دهد. مهمترین ویژگی این سیستم این است شست‌وشو و تخلیه بی‌صدا می باشد ولی نسبت به سیستم‌های ریزشی، حجم آب مصرفی و زمان تخلیه بیشتری دارد.

3.سیستم تخلیه واترجت

این سیستم تخلیه جدید در برخی از مدل های توالت فرنگی چینی کرد استفاده شده است و مهمترین ویژگی آن، صدای کم هنگام تخلیه و مصرف کمتر آب می باشد. در سیستم تخلیه واترجت علاوه بر آبریز دور کاسه که کار شست‌وشوی را انجام می دهد، یک آبریز پایین نیز وجود دارد که فشار اضافی ایجاد می‌کند تا تخلیه در زمانی کوتاه و با حجم آب کم انجام شود.

4. سیستم تخلیۀ توربوجت

در این سیستم ، عمل تخلیه با دورشویی کاسه و با استفاده از فشار آب قوی از سه کانال ریم‌جت (یکی در عمق کاسه و دو تا در بالای کاسه) انجام می‌شود. برند چینی کرد در برخی از مدل های توالت فرنگی خود از این سیستم استفادذه کرده که مهمترین ویژگی این محصولات این است که مدت‌زمان تخلیۀ کوتاه‌ و مصرف کم آب می باشد.

قیمت توالت فرنگی چینی کرد

موضوع قیمت توالت فرنگی از مسائل مورد توجه در زمان خرید این محصول می باشد که در نوع خود بسیار مهم است. قیمت انواع توالت فرنگی چینی کرد با یکدیگر متفاوت است و به عوامل زیر بستگی دارد و با توجه به آنها قیمت گذاری انجام می شود.

 • ابعاد و اندازه توالت فرنگی 
 • ضخامت لعاب روی بدنه توالت فرنگی
 • متریال اولیه بدنه توالت فرنگی
 • نوع توالت فرنگی، بیده دار یا ساده 
 • طرح و شکل ظاهری توالت فرنگی
 • نوع تخلیه توالت فرنگی 

خرید توالت فرنگی چینی کرد

چینی کرد توالت فرنگی های خود را با کیفیت عالی و مطابق با رعایت اصول و مطابق با استاندار های جهانی در آکس های 12 الی 30 سانتی متر تولید می کند و یکی از بهترین برندهای بازار محسوب می شود. شما می توانید در فروشگاه اینترنتی مان نو و همین صفحه، آخرین لیست قیمت توالت فرنگی چینی کرد را با بیشترین تخفیف مشاهده و خرید نمایید. پیشنهاد می کنیم برای اینکه از خرید خود رضایت کامل داشته باشید، حتما قبل از انتخاب توالت فرنگی چینی کرد این نکات مهم را در نظر بگیرید:

 • سایز آکس محل نصب توالت فرنگی 
 • نوع توالت فرنگی بیده دار یا بدون بیده
 • مدت گارانتی و خدمات پس از فروش
 • سیستم تخلیه توالت فرنگی
 • کیفیت لعاب

 

آیا توالت فرنگی چینی کرد دارای گارانتی می باشد؟

بله، تمامی توالت فرنگی های این برند دارای سه سال گارانتی بدنه و شش ماه گارانتی مکانیزم شرکت چینی کرد می باشند.

 

انواع توالت فرنگی چینی کرد چه ویژگی هایی دارد؟

طراحی زیبا و شیک، رنگ سفید، درب آرام بند و لعاب یکدست و شفاف از مهمترین مزایا و ویژگی های این محصولات می باشد.