اینستاگرام آپارات یوتیوب

شیر حمام

شیر حمام از تجهیزات مهم و کاربردی حمام است که باید از دو نظر کیفیت و زیبایی مورد بررسی قرار گیرد. شیر حمام اهرمی از متداول ترین شیرهای حمام است که تنها با استفاده از یک دسته اهرمی، فشار و دمای آب قابل تنظیم است. امروزه شیرهای حمام قدیمی با دسته های پیچی محبوبیت خود را از دست داده اند و در چند سال اخیر با پیشرفت تکنولوژی انواع شیر حمام ترموستاتیک، دیجیتال و شیر حمام هوشمند وارد بازار شده اند. تنوع رنگ انواع شیر حمام شودر و وجود رنگ‌های مختلفی چون طلا، طلا مات، کروم، سفید شیری و طراحی‌های متفاوت و چشم‌نواز از ویژگی‌های جذاب شیرآلات شودر است. آنها از گارانتی 6 ساله برخوردارند.

شیر حمام اهرمی

شیر اهرمی از رایج ترین انواع شیرآلات حمام است که امروزه به دلیل تنوع گسترده مدل ها و قیمت مناسب محبوبیت بالایی دارند. در این مدل شیر حمام فشار آب و دمای آن به راحتی توسط یک دسته اهرم تنظیم می گردد. یکی از ویژگیهای برند شودر، وجود شیرآلات مناسب برای فضا با اندازه‌های مختلف است. برای مثال در حمام‌های کوچک که با محدودیت فضا روبه‌رو هستیم، استفاده از شیر حمام مدل اروپا و تسنو می‌تواند یک گزینه‌ی مناسب باشد. در این مدل شیرآلات، اهرم باز و بسته کردن آب در یک سمت قرار دارد و شیرحمام به راحتی در کنار دیوار نصب می‌شود و فضای کمتری را اشغال می‌کند. شیر های حمام روکار نسبت شیر توکار از قیمت مناسب و دسترسی آسانی تری برخوردارند.

شیر حمام دستی

در شیر حمام دستی، کنترل فشار و دمای آب در به واسطه دسته اهرمی و یا پیچی انجام می گیرد. شیرآلات کلاسیک یا پیچی دارای یکی از قدیمی ترین تکنولوژی شیرآلات است و شیرآلات اهرمی نسل بعدی شیرآلات کلاسیک هستند. نصب شیر حمام دستی آسان است و در صورت وجود دستورالعمل نصب دقیق، به راحتی قادر به نصب آن خواهید بود. دقت داشته باشید این نوع شیر حمام دارای ترموستات نیست و هر بار باید دمای آب توسط کاربر تنظیم شود.

بهترین برند شیر حمام

شیرآلات حمام برند شودر از نظر طرح، رنگ، قیمت و .... تنوع بالایی دارند و شما براحتی می توانید با هر سلیقه‌ ای محصول مورد نیاز خود را به راحتی انتخاب کنید. بهتر است بدانید تمام محصولات مختلف شودر از سطح کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و این تنوع هیچ تاثیری بر کیفیت و کارایی شیرآلات شودر ندارد. تنوع رنگ شیرآلات شودر و وجود رنگ‌های مختلفی چون طلا، طلا مات، کروم، سفید شیری و طراحی‌های متفاوت و چشم‌نواز از ویژگی‌های جذاب شیرآلات شودر است. ویژگیهای دیگر شیر حمام شودر عبارت است از :

1-دارای پرلاتور کاهنده مصرف آب

2-رسوب‌پذیری کمتر به خاطر طراحی خاص بدنه

3-ساختار ارگونومیک

4-نصب سریع و آسان

قیمت شیر حمام

قیمت انواع شیر حمام با توجه به نوع برند، جنس، کیفیت، گارانتی و خدمات پس از فروش متفاوت است. همچنین وزن شیرآلات نشان دهنده میزان مواد اولیه به کار رفته در تولید شیر و عامل مهمی در تعیین قیمت شیرآلات است؛ اما سنگین بودن شیرآلات نیز نشان دهنده کیفیت بالا نیست. بلکه استاندارد بودن مواد اولیه مهمترین عامل در تعیین کیفیت شیرآلات است. شیرآلات حمام استاندارد، دارای گارانتی معتبر هستند زیرا تولید کنندگان به کیفیت آنها اطمینان دارند.