اینستاگرام آپارات یوتیوب

فلاش تانک توکار

فلاش تانک توکار بهترین گزینه برای فضاهای کوچک و مدرن است زیرا در داخل دیوار نصب می شود و تنها دکمه تخلیه آن قابل مشاهده می باشد. اشغال فضای کم، صرفه جویی در مصرف آب و آلودگی صوتی بسیار کم از مهمترین مزایای انواع فلاش تانک توکار محسوب می شود. در ادامه به بررسی انواع، مزایا، معایب، قیمت و همچنین نحوه خرید فلاش تانک توکار می پردازیم. در این صفحه لیست قیمت انواع این محصول در برند و مدل های مختلف را مشاهده می‌کنید. این لیست شامل قیمت مصرف کننده و قیمت ویژه در فروشگاه اینترنتی مان نو می باشد. برای آگاهی از مشخصات محصول بر روی آن کلیک کنید.

فلاش تانک توکار در واقع همان سیفون توالت است که در داخل دیوار قرار می گیرد و ساختار اصلی آن شامل کلید فلاش‌ تـانک توکار، مخزن و لوله انتقال آب می شود. مخزن آب این محصول بعد از نصب قابل مشاهده نمی باشد و تنها قسمتی که قابل مشاهده و در دسترس است کلید آن است. کلید فلاش تانک از دو دکمه تشکیل شده که دکمه کوچک جهت تخلیه نصف آب مخزن و دکمه بزرگ جهت تخلیه کامل آب داخل مخزن می باشد. برای نصب لازم است قبل از این‌ که دیوار سرویس بهداشتی به طور کامل ساخته شود؛ مخزن آب در دیوار قرار گیرد. لازم به ذکر است که این محصول نسبت به مدل های روکار ابعاد و آلودگی صدای کمتری دارد.

انواع فلاش تانک توکار

این محصول در مدل و انواع مختلفی تولید می شود که شامل موارد زیر می باشد. انتخاب انها با نوع توالت شما رابطه مستقیم دارد که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید.

فلاش تانک توکار توالت ایرانی یا زمینی:  این محصول برای کارگزاری توالت ایرانی یا زمینی طراحی و تولید شده است.

فلاش تانک نیم فریم: این مدل بهترین نوع برای استفاده در دیوارهای کاذب می باشد که دارای یک فریم نیمه بوده و مخزن در آن قرار دارد.

فلاش تانک تک پایه: این محصول برای نصب و قرار گیری در کنار توالت های دیواری طراحی و تولید شده است. فلاش تانک های تک پایه دارای یک فریم کامل با یک لایه پایه هستند که مخزن را بین خود و درون دیوار نگه می دارد.

فلاش تانک توکار دو پایه:  این مدل فلاش تانک از نظر عملکردی همانند مدل تک پایه می باشد و تفاوت آنها در این است که دو پایه دارد. این محصول برای استفاده در کنار وال هنگ یک گزینه بسیار مناسب محسوب می شود.

فلاش تانک تو کار دوبل استراکچر: بهترین و مقاوم ترین نوع فلاش تانک توکار متعلق به نوع دوبل استراکچر می باشد که برای استفاده در کنار وال هنگ ها مناسب ترین گزینه است. این محصول دارای دو فریم مجزا و دو پایه می باشد که از مخزن در برابر دیواره ها محافظت می کند.

فلاش تانک توکار اتوماتیک: این نوع فلاش تانک هم برای مدل‌های خاصی از وال هنگ و هم برای مدل‌های زمینی مناسب است. سیستم آن به گونه‌ای است که بدون نیاز به فشار دادن دکمه آب رو تخلیه می کند!

فلاش تانک دو زمانه: این محصول دارای دو دکمه برای مصرف نیمی از آب مخزن یا کل آب مخزن در زمان عملیات تخلیه می باشد.

مزایای فلاش تانک توکار

  • صرفه جویی در مصرف آب
  • مقاومت بیشتر و ماندگاری بالا
  • آلودگی صوتی بسیار کم
  • ظاهر شیک و مدرن
  • اشغال فضای کمتر
  • انتخاب دکمه های متنوع
  • نظافت آسان

معایب فلاش تانک توکار

  • پروسه نصب پیچیده و نیاز به متخصص
  • عیب یابی سخت و دشوار
  • هزینه بالا و زمان بر بودن تعمیرات

چند نکته مهم در مورد خرید و نصب فلاش تانک توکار

1. در هنگام انتخاب و خرید محصول حتما به نوع توالت کار شده در سرویس بهداشتی و ابعاد دیوار مورد نظر توجه کنید.

2. فلاش تانک های مدرن انتخاب بهتری هستند زیرا بدون آسیب رساندن به دیوار قابل تعمیر می باشند.

3. در هنگام خرید حتما این نکته را در نظر داشته باشید که کلید فلـاش تانک با برند تولید کننده خود استراکچر یکسان باشد.

4. قبل از نصب محصول حتما سطح تراز قاب و دیواره را بررسی کنید.

5. مخزن این دستگاه باید 180 سانتیمتر از سطح ابتدایی توالت فرنگی فاصله داشته باشد.

قيمت فلاش تانک توكار

قیمت این محصول با توجه به نوع برند و مدل آن متفاوت است. فلاش تانک های توکار انواع مختلفی دارند که با توجه به ویژگیهای قیمت های آنها نیز با هم فرق می کند. قیمت انواع این محصولات در مان نو به روز است و شما در این صفحه می توانید مدل های مختلفی از این محصول را در مدل و برندهای مختلف به همراه قیمت مشاهده کنید. برای مشاهده ویژگی هر محصول کافیست بر روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه مخصوص آن شوید. حتی برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با شماره تلفن های 02188618966 و 091224723959 تماس بگیرید. فروشگاه اینترنتی مان نو محصولات خود را با ضمانت اصالت، بیشترین تخفیف و بهترین کیفیت به مشتریان عرضه می کند.